Twincest

27. července 2015 v 20:41 | Ame
Anime : Brothers conflict

Těšit se můžete na : yaoi

Rozsah : jednorázovka

Pairing : Tsubaki x Azusa (černovlasý)

Anotace: Zdravím!
Tak jsem si řekl, že přeci jen tohle je první článek na blogu, tak bych tu nejspíš neměl dávat hned nějaké hard yaoi. Ohledně povídky, můžou se vyskytovat překlepy, gramatické chyby a nesmyslné věty. Praktické věty. Jednoduchá jednorázovka, ale psána s citem. Je to už starší povídka, kterou jsem psal kdysi na přání. Snad se bude alespoň líbit. ;))
*Ame*
Už byl velmi unavený, ale jeho bílé prameny vlasů jej stále šimraly do obličeje. Vstal, vyšel z pokoje a nasměroval si cestu k jeho nejoblíbenějšímu místu.

Azusa usínal, když v tu mu na dveře zaklepal Tsubaki. Netušil, kdo by to v tuhle dobu mohl být a ani to nechtěl zkoumat. Párkrát se přetočil ve své již vyhřáté posteli a hodlal se vrátit k činnosti, co do teď prováděl. Tsubaki malinko zklamaný se opřel čelem o vnější stranu dveří a přivřel oči s domněnkou, že mu Azusa zanedlouho otevře. A skutečně se tak stalo. Přibližně po deseti minutách Azusa otevřel. Tsubaki se lekl, že nestihl reagovat a spadl rovnou na svůj nos. Azusa na něj udiveně koukl, než se vzpamatoval a promluvil :,,Pojď dál, dojdu ti pro lékárničku a kakao...." dořekl a odešel. Tsubaki se pomalinku, ale jistě zvedal a vcházel do pokoje, jehož vůni místností oplývala. Malinko se porozhlédl, pokoj byl stále stejný od doby, co to tam navštívil naposled, až na jednu maličkost. Nad jeho postelí vysel obrovský plakát jich dvou z minulé dovolené. Posadil se do nadýchané peřiny, která se pod jeho vahou propadala. Z nočního stolku si sebral kapesník a otřel si jím krev, která mu tekla z nosu. Vyrušil jej ale jeho milovaný bráška. Kleknul si před něj, rukou mu odstrčil kapesník a nahradil jej mokrou žínkou. Hezky to chladilo. ,,Co tu děláš v tak pozdní čas...?" optal se jej starostlivě Azusa. ,,Nemohl jsem usnout, tak jsem si řekl, že bys mi mohl pomoct..." nedokončil větu, sundal žínku, která mu pomohla zacelit krvácející nos a se vší láskyplností jej objal. Azusa jej od sebe odtáhl a líbl jej na líčko. ,,Už jsem ti chyběl co...? Budeme si hrát, že ano..?" optal se jej provokativně Azusa. Tsubaki jen s úšklebkem kývnul. Zvedl si Azusu a znova jej shodil, ale tentokrát do jeho vlastních pokrývek. Než se Azusa, už se nad ním skláněl Tsubaki. ,,Tohle k tomu potřebovat nebudeš..."
Jednou rukou mu sundával roztomilé pyžámko a druhou mu vzal brýle z jeho malinkatého nosíku. Azusa jej objal okolo krku a táhnul si jej k sobě. Jejich rty se spojily v jedno a jazýčky jim napomáhaly k tomu, aby se neodpojily. Tsubaki mu prohrábnul vlasy svými hravými prstíky a tiskl si jej ještě více na sebe. Vtěsnal se mezi jeho stehna. Azusa se mu dobrovolně a rád poddal. Ještě víc pro něj roztáhl nohy. Odpojily jejich vášnivý polibek a Tsubaki sklouzl o něco níž. Polibkami a mírnými kousanci si jej značkoval na krku a jel níž. Na hrudi jej zastavily bradavky. Jednu obkroužil jazykem a druhou mnul ve svých prstech. Když se obě vzrušily šel ještě níž. Obroužil jeho konturu vlasů a volnou rukou mu masíroval varlata. Chtěl se již posunout dál. Uchopil jeho přirození a jemně políbil špičku žaludu. Poté jeho úd obnažil teplými ústy. Pohyboval v pomalém tempu nahoru a dolů. Když jeho přirození ztvrdlo otočil si jej na čtyři. Nasměroval svůj penis k jeho otvoru a jal se pronikat. Když se do jeho nitra dostal špičkou, Azusa oproti jemu přirazil. Malinko jej to bolelo kvůli tomu, že když se nastěhovala jejich milá *ale blbá* sestřička a od té doby to nedělali, tak byl o něco užší. ,,Hlavně se uklidni..." uklidňoval jej Tsubaki a uchopil do své dlaně jeho chloubu a začal ji třít v o něco pomalejším tempu, než jeho vlastní přírazy. Azusa s hlasitými steny vyvrcholi. Tsubaki pohlédl na svého bratra a se spokojeným výrazem také vyvrcholil. Když se vydýchel vystoupil z něj a lehl si vedlě něj. Azusa se k něu stulil a povídal: ,,Měli bychom to dělat častěji a konečně přizvat i našeho třetí dvojčátko.." zahyhňal se zlostně Azusa a objal své druhé trojče. ,,Ale samozřejmě..." odpověděl mu Tsubaki a objetí mu opětoval. Azusa vyčerpáním usnul, ale Tsubaki jej nadále hladil ve vlasech a kdo ví, jestli vůbec někdy usne....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama